Nietrzeźwe w mercedesach

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze podczas trwających działań „Trzeźwy poranek” 03 kwietnia br. zatrzymali dwóch nietrzeźwych użytkowników dróg na terenie Kamiennej Góry. Były to kobiety, kierujące w obydwóch przypadkach samochodami osobowymi marki Mercedes.

Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w trakcie działań „Trzeźwy poranek” 03 kwietnia w trakcie służby na terenie miasta zatrzymali do kontroli samochód osobowy kierowany przez 48 – letnią kobietę, mieszkankę powiatu kamiennogórskiego. W trakcie wykonywanych czynności przez funkcjonariuszy stwierdzili oni, że kierująca posiada w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

W drugim przypadku również w tym samym miejscu policjanci zatrzymali kolejnego mercedesa, którym również kierowała kobieta, 35 – letnia mieszkanka powiatu świebodzińskiego. Jak się okazało w wydychanym powietrzu posiadała 1,5 promila alkoholu. Policjanci kontrolowanym kobietom zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment