SMS System

Mieszkańcy miejscowości Czadrów mają możliwość zapisania swojego numeru telefonu w bazie SMS System.

Usługa skierowana jest do mieszkańców, którzy pragną skorzystać z powiadomień i komunikatów dotyczących miejscowości Czadrów.

Usługa jest całkowicie bezpłatna. Za jej pomocą każdy zainteresowany otrzyma przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu, zebraniu lub inną ważną informację dotyczącą Czadrowa.

Za pomocą usługi sms NIE są wysyłane żadne informacje reklamowe i inne ogólnie uznane jako spam. W każdej chwili jest możliwość zrezygnowania z otrzymywania wiadomości tekstowych.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zgłosić do bazy numer telefonu, na jaki ma być wysyłana wiadomość tekstowa.

Aby dokonać zgłoszenia wyślij numer swojego telefonu komórkowego w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl

Aby usunąć zgłoszenie wyślij numer swojego telefonu komórkowego w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl z dopiskiem NIE.

System obsługuje radny Gminy Kamienna Góra – Artur Kubieniec tel. 695 932 603.
Dane w postaci numeru telefonu komórkowego, które właściciel udostępni do bazy SMS System, przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu kontaktu z właścicielem i nie są udostępniane osobom trzecim.10 Thoughts to “SMS System”

Leave a Comment