Czadrów SMS System

Usługa czadrowsmssystem jest skierowana do osób, które pragną skorzystać z powiadomień i komunikatów dotyczących sołectwa Czadrów.
Usługa jest całkowicie bezpłatna. Za jej pomocą każdy zainteresowany otrzyma przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu, zebraniu lub inną ważną informację dotyczącą naszej lokalnej społeczności.

Za pomocą usługi sms NIE są wysyłane żadne informacje reklamowe i inne ogólnie uznane jako spam. W każdej chwili jest możliwość zrezygnowania z otrzymywania wiadomości tekstowych.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zgłosić do bazy numer telefonu, na jaki ma być wysyłana wiadomość tekstowa. Zgłoszenie numeru do bazy można wykonać również w zastępstwie bliskiej lub znajomej osoby, jeżeli wyrazi Tobie taką zgodę.

Aby dokonać zgłoszenia wyślij numer telefonu komórkowego w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl

Aby usunąć zgłoszenie wyślij numer telefonu komórkowego w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl z dopiskiem NIE

System obsługuje portal czadrow.pl
Wszelkie inne informacje pod nr tel. 695 932 603 lub adresem mail czadrow@onet.pl

69163

Udostępnij:
Share

9 Thoughts to “Czadrów SMS System”

  1. […] PS Ta wiadomość została wysłana Systemem SMS. […]

  2. […] Ta wiadomość została wysłana Systemem SMS. […]

Dodaj komentarz