Przekaż 1% podatku na Bramę Czadrowską

Mamy czas rozliczeń podatkowych. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców sołectwa Czadrów i nie tylko o przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Brama Czadrowska. Aby przekazać 1% należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. Jak tego dokonać zostało opisane tutaj.

Jeżeli podczas składania formularza podatkowego nie będziesz pamiętać numeru KRS wpisz w polu INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE nazwę “Stowarzyszenie Brama Czadrowska”. Pracownik Urzędu Skarbowego powinien wówczas sam uzupełnić numer KRS.

Przekazanie 1% podatku nic Ciebie nie kosztuje. Otrzymana darowizna w znaczący sposób wspomoże realizację naszych działań w sołectwie Czadrów. Spis zrealizowanych zadań dostępny tutaj.

Na zebraniu Stowarzyszenia Brama Czadrowska członkowie podjęli decyzję, iż kolejnym zadaniem publicznym będzie renowacja figury świętego Jana Nepomucena znajdującego się w dolnym Czadrowie oraz zakup i montaż ławek wzdłuż wyremontowanej drogi również w dolnym Czadrowie.

Pamiętaj, że to ile uda się zrobić dla naszej lokalnej społeczności zależy również od Ciebie. Dopilnuj aby Twoja rodzina i znajomi też przekazali 1% podatku na Stowarzyszenie Brama Czadrowska.

Numer KRS Stowarzyszenia Brama Czadrowska został wysłany Systemem SMS.

Przykład

Share

Zobacz inne

Leave a Comment