Zaczynają sezon remontowy w Kamiennej Górze

Miasto Kamienna Góra rozstrzygnęło przetarg na przebudowę drogi dojazdowej od ul. Waryńskiego. Na jezdni i zjazdach zostanie ułożone prawie 700 m2 kostki betonowej. Koszt prac wyniesie blisko 280 tys. zł. Wykonawcę wybrano spośród czterech oferentów. Obecnie stan nawierzchni w tym miejscu jest bardzo zły.

Podobnie jest na ul. Fabrycznej, gdzie także wkrótce rozpoczną się prace remontowe. Zakres robót w tym miejscu jest mniejszy. Ułożenie 240 m2 kostki będzie kosztowało 97 tys. zł. Oferty na to zadanie złożyło czterech przedsiębiorców.

Wkrótce miasto planuje rozstrzygnąć przetarg na remont ul. Sportowej. Chodzi o wymianę nawierzchni i odbudowę chodników. W tym postępowaniu złożono cztery oferty.

Źródło: UM Kamienna Góra

Zobacz inne

2 Thoughts to “Zaczynają sezon remontowy w Kamiennej Górze”

  1. Dariusz

    A można konkretniej? Dojazdowej od ul. Waryńskiego do JAKIEJ ulicy? Lubawskiej, Sienkiewicza, Parkowej, do targowiska, Ratusza, Banku Spółdzielczego? Komunikat świetny. Brawo p. Burmistrzu, nie ma to jak zwięzły przekaz.

    1. Artur

      Dojazdowa ul. Waryńskiego to wjazd od tyłu do Urzędu Gminy Kamienna Góra (obok BS). Pisaliśmy o tym wcześniej na naszym portalu. Jak zaczną się remonty to zaprezentujemy postęp prac na naszym portalu.

Leave a Comment