Zaczipuj psa! Za darmo

Zapraszamy właścicieli psów w Kamiennej Górze do organizowanej przez urząd miasta akcji związanej z elektronicznym znakowaniem naszych czworonożnych podopiecznych.

Czipowanie psów pozwala przede wszystkim na szybką identyfikację psa w przypadku jego zaginięcia. Przyczynia się też do zwiększenia bezpieczeństwa.

Aby skorzystać z bezpłatnego elektronicznego znakowania należy mieszkać i utrzymywać psa na terenie Kamiennej Góry oraz wypełnić zgłoszenie. Zgłoszenie takie trafi do wszystkich kamiennogórzan drogą pocztową. Można je też pobrać ze strony internetowej urzędu lub otrzymać w Wydziale Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta (parter, pok. 105).

Szczegółowe informacje można uzyskać ww. wydziale lub pod numerem telefonu 75 64 55 130.

Na podstawie złożonych zgłoszeń, Miasto, przy udziale lecznicy dla zwierząt, z którą posiada stosowną umowę, sfinansuje akcję znakowania zwierząt wraz z jednorazową akcją ich szczepienia przeciw wściekliźnie.

Wypełnione zgłoszenie należy przekazać do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta (Pl. Grunwaldzkim 1) w terminie do 29 czerwca 2018 r.Share

Zobacz inne

Leave a Comment