Wyszukiwarka dofinansowań

Zapraszamy do zapoznania się z narzędziem przygotowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. – wyszukiwarką dofinansowań BiznesPortal.pl.

BiznesPortal.pl to pierwsze tak kompleksowe źródło informacji o finansowaniu przedsiębiorstw ze środków publicznych. Firmy znajdą tu oferty wsparcia dotacyjnego, pożyczkowego, w postaci ulg podatkowych i innych instrumentów finansowych. Trafią na źródła unijne, krajowe i międzynarodowe. Dostęp do informacji jest bezpłatny. Wystarczy znajomość NIP firmy i kilka kliknięć, aby w jednym miejscu znaleźć finansowanie w różnych formach i z różnych źródeł.

Dopasowanie ofert wsparcia do profilu przedsiębiorcy odbywa się z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Firma może skorzystać z filtrowania wyników, wyszukiwania po słowach kluczowych, subskrypcji powiadomień o nowych ofertach wsparcia. BiznesPortal.pl został także rozbudowany o warstwę informacyjną, w której przedsiębiorca może zapoznać się m.in. z ofertą Agencji Rozwoju Przemysłu, harmonogramami konkursów w różnych programach czy aktualnymi wydarzeniami skierowanymi do firm.

Share

Zobacz inne