Wrocław w Rytmie Disco – Relacja

Dnia 14 czerwca 2017 roku na scenie Stadionu Wrocław odbyło się wielkie muzyczne wydarzenie z gwiazdami disco polo. To było idealne rozpoczęcie lata gdzie Wrocław stał się stolicą muzyki disco polo. Niezapomnianą zabawę zgromadzonej publiczności zapewniły hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco. Koncerty zagrali: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Czadoman, La Bouche, Kamaliya, Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, After Party, Markus P, MIG, Mejk, Power Play, Łobuzy, Milano, Long & Junior, Masters, Bayer Full, Quest, Playboys.
Przed występem gwiazd disco występ dał Mariusz Węgłowski – były policjant i gwiazda serialu “Policjantki i Policjanci”, który wspólnie ze swoimi kolegami z zespołu “Hellos” zaśpiewał kilka piosenek.Koncert “Wrocław w Rytmie Disco” transmitowany był na antenie Telewizji Polsat oraz w Disco Polo Music. W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, nie była dotychczas obecna w żadnej telewizji.
Imprezę prowadziła tancerka Agnieszka Kaczorowska i dziennikarz Jerzy Mielewski. Artystom na scenie towarzyszyła grupa taneczna Next prowadzona przez Tomasza Barańskiego.

Zebrani na Stadionie Wrocław mieszkańcy Dolnego Śląska uczestniczyli w niesamowitej zabawie z największymi gwiazdami muzyki tanecznej. Publiczność była zachwycona występami gwiazd, a wspaniały klimat tego wydarzenia unosił się na całym Stadionie Wrocław. Roztańczona publiczność żywo reagowała na kolejne melodie i wspólnie z artystami śpiewała teksty piosenek.

Niedosyt pozostał jedynie wśród fotografów relacjonującym to wydarzenie. Z powodu transmisji na żywo w Telewizji Polsat, nie mieliśmy możliwości swobodnego poruszania się “pod sceną” tylko relacjonować na specjalnie przygotowanej platformie. To znacząco utrudniło wykonanie fotografii z niewielkiej odległości.

Zapraszamy do poniższej galerii z wydarzenia “Wrocław w Rytmie Disco”, które ma szansę stać się imprezą cykliczną. Filmy z wydarzenia dostępne tutaj.

Portal czadrow.pl dziękuje organizatorowi za uznanie i możliwość uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu muzycznym. Do zobaczenia za rok :-).

Share

Zobacz inne

Leave a Comment