Wiceminister Marzena Machałek poparła Janusza Chodasewicza

Dnia 31 października 2018 roku do Kamiennej Góry przyjechała wiceminister edukacji Marzena Machałek aby oficjalnie przed II turą wyborów udzielić poparcia kandydatowi na burmistrza Januszowi Chodasewiczowi.

Briefing prasowy odbył się przed kamiennogórskim ratuszem. Minister za pomocą mediów zaapelowała do mieszkańców Kamiennej Góry o udział w wyborach 4 listopada i oddanie głosu na Janusza Chodasewicza.

Jestem przedstawicielką Prawa i Sprawiedliwości. Są jednak z nami osoby o różnych poglądach, z różnych ugrupowań, dziś łączy nas dobro tego miasta. Znam Janusza Chodasewicza od lat. – powiedziała Marzena Machałek.

Od tygodnia najważniejsi politycy partii Prawo i Sprawiedliwość, w całym kraju udzielają poparcia przed II turą wyborów samorządowych kandydatom wspieranym przez PiS.

W briefingu uczestniczył również Adam Blicharski (PiS), Mariola Jaciuk (KWW Porozumienie Wyborcze) oraz starosta Jarosław Gęborys, którzy Januszowi Chodasewiczowi udzielili poparcia kilka dni wcześniej, o czym informowaliśmy tutaj.

Przypominamy, iż do II tury na burmistrza Kamiennej Góry zakwalifikował się obecny burmistrz Krzysztof Świątek, otrzymując 2 429 głosów oraz Janusz Chodasewicz, otrzymując 1 890 głosów.

Więcej na temat wyborów samorządowych w tagach wybory.Share

Zobacz inne

Leave a Comment