Briefing prasowy Janusza Chodasewicza

Dnia 26 października 2018 roku w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa odbył się briefing prasowy kandydata na burmistrza Kamiennej Góry Janusza Chodasewicza.

Przypominamy, iż zgodnie z ogłoszonym komunikatem Państwowej Komisji Wyborczej, do II tury na burmistrza Kamiennej Góry, która odbędzie się 4 listopada br., zakwalifikował się obecny burmistrz Krzysztof Świątek, otrzymując 2 429 głosów oraz kandydat na burmistrza Janusz Chodasewicz, otrzymując 1 890 głosów.

Podczas briefingu dwoje kandydatów, którzy nie dostali się do II tury wyborów, Adam Blicharski (PiS) oraz Mariola Jaciuk (KWW Porozumienie Wyborcze), oficjalnie poparło kandydaturę Janusza Chodasewicza. Do oddania głosu na Janusza Chodasewicza namawiał również starosta Jarosław Gęborys, który osobiście także udzielił poparcia.

W trakcie briefingu kandydat na burmistrza Kamiennej Góry oficjalnie poinformował, iż w przypadku wygranej w II turze stanowisko wiceburmistrza obejmie Adam Blicharski. Zapewnił również, iż pomimo krążących plotek nie zamierza dokonywać wielkich zmian personalnych w ratuszu, spółkach miejskich i podległych jednostkach.

Z programem kandydata można zapoznać się na stronie lepszemiastoipowiat.pl.Share

Zobacz inne

Leave a Comment