Turniej karate Lubawka CUP 2022

W hali sportowej ZSP w Lubawce odbyła się dzisiaj (sobota, 9 kwietnia) kolejna edycja Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – Lubawka CUP 2022. Ponad 200 zawodników z 18 klubów na zaproszenie sensei Adama Kopcia z Fight Club Lubawka rozgrywało pojedynki na macie w konkurencjach KATA i KUMITE.

Turniej ponownie zorganizowano na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. O część artystyczną zadbał wrocławianin Patryka Lewicki, jeden z najlepszych skrzypków klubowych. Patryk występuje nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To właśnie podczas jego wyjątkowych show na żywo najlepiej udziela się charyzma artysty. Artysta jest znany ze swojego zamiłowania do tworzenia nieszablonowych aranżacji utworów klubowych. Jest również współzałożycielem uwielbianego przez klubową publiczność zespołu Hype City, grającego połączenie brzmień elektronicznych, house i deep house.

23 medale w konkurencji Kata i Kumite dla Fight Club Lubawka dały wysokie drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej turnieju. Gratulujemy.

Maja Zasada I m
Aleksandra Kalińska I m
Mateusz Wyrostek I m
Kamil maj I m
Filip Wójcik II m i II m
Gracjan Kocun II m
Amelka Kazuro II m
Julia Najworsz II m
Antoś Sołtys II m
Lena Szlachta III m
Maja Kucharzyk III m
Nikola Kopeć III m
Bianka Salamon II m
Julia Stec II m
Maja Kucharzak II m
Michał Zgłobicki III m
Ala Chwastek II m
Iga Piegutkowska II m
Tomek Rysz III m
Nikola Kopeć III m
Urbanek Lena III m
Witek Buziewicz III m

Zobacz inne

Leave a Comment