Troje przestępców z terenu Boguszowa-Gorc

Oto troje przestępców z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwanych za rozbój i paserstwo, oszustwa oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Renata Dorsz, Sebastian Podsiadło oraz Maciej Czemarnik – to osoby z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwane przez sąd i prokuraturę listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa: rozboju i paserstwa, oszustw oraz uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Ujawniamy ich wizerunki. Może ktoś z Państwa wie, gdzie w tym momencie przebywają?

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z tą jednostką pod numerem telefonu: 74 844-94-05. Zapewniamy anonimowość.

Renata Dorsz – poszukiwana za rozbój i paserstwo (list gończy wydał Sąd Rejonowy w Grójcu).

Sebastian Podsiadło – poszukiwany za oszustwa (listy gończe wydały Prokuratura Rejonowa w Poznaniu-Grunwaldzie oraz Prokuratura Rejonowa w Szczecinie-Niebuszewie).

Maciej Czemarnik – poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego (list gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment