Szczęśliwe Piosenki Marka Grechuty

W dniu 10 marca 2019 roku o godz. 17:00 w Wałbrzychu na terenie Starej Kopalni (budynek nr 8) odbędzie się koncert „Szczęśliwe Piosenki Marka Grechuty”.  Będzie można posłuchać „Będziesz moją Panią”, „Dni których nie znamy”, „Nie dokazuj” i wiele innych znanych utworów Marka Grechuty.

Ten koncert to wędrówka po utworach pięknych i urzekających, to wielobarwna, pełna emocji kraina piosenek Marka Grechuty.

Aktorzy krakowskich Teatrów i artyści Piwnicy pod Baranami prezentują w nim własne interpretacje piosenek krakowskiego twórcy. W tej wędrówce po wrażliwości Pana Marka towarzyszą im znakomici muzycy, m.in.: Michał Półtorak, niegdyś skrzypek zespołu Anawa, czy piwniczny pianista Paweł Pierzchała.

Każda piosenka jest inna, każda interpretacja indywidualna, jednak razem tworzą jedną krainę, pełną pięknych, słowno-muzycznych krajobrazów, osadzonych mocno w duchu twórczości Marka Grechuty. Jeśli urzeka Was ponadczasowy czar utworów tego artysty, to musicie być z nami w tym dniu.

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasach WOK oraz online na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment