Statystyki

Co pewien czas prezentujemy statystyki oglądalności serwisu czadrow.pl. Dzięki statystykom mamy możliwość zaprezentowania, że nasza witryna wypracowała sobie znaczne grono odbiorców a jej zasięg od dawna wykroczył poza granice Polski.

Serwis czadrow.pl oprócz lokalnych informacji dotyczących naszego sołectwa prezentuje przede wszystkim relacje fotograficzne z ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie. Ponieważ region, w jakim mieszkamy obfituje w ciekawe wydarzenia, witryna jest często uzupełniana o nowe zasoby fotograficzne.

Ostatnio naszym zrelacjonowanym wydarzeniem było Halloween w Arado. Relacja z tych kamiennogórskich podziemi spowodowała, że słupki oglądalności skoczyły niczym kardiogram a najpopularniejszym wpisem ostatniego tygodnia jest właśnie to wydarzenie.

Przez dwa dni prezentacji galerii witryna czadrow.pl odnotowała ponad 28 000 wyświetleń, co prezentuje poniższa grafika statystyk. Oczywiście pomimo popularności Halloween w Arado nadal duże oglądalności odnotowują galerie z międzynarodowych imprez takich jak: Castle Party 2013, Castle Party 2014, czy tegoroczna relacja z festiwalu Brutal Assault 2014. To najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane w ciągu roku wpisy, biorąc pod uwagę ogół relacji z wydarzeń.

68186

Przy okazji prezentujemy również grafikę statystyk z ostatnich 30 dni, gdzie witryna odnotowała ponad 153 000 wyświetleń. Grafika za okres 05.10.2014 – 05.11.2014 r. prezentuje kraje, z których odwiedzono naszą „czadrowską” witrynę. Więcej na temat popularności witryny czadrow.pl zamieszczamy w tagach statystyki. Dziękujemy i zapraszamy.

68185

Share

Zobacz inne

Leave a Comment