Brutal Assault 2015

Miło nam poinformować, iż zaczynamy newsy na temat przyszłorocznego festiwalu Brutal Assault, jaki odbędzie się 05.08.2015 roku.

Przypominamy, iż w kwietniu 2014 roku podjęliśmy próby aby czadrow.pl otrzymał akredytację PRESS i był jednym z mediów relacjonujących to wydarzenie. W roku 2014 była to jego 19-sta edycja.
Brutal Assault to festiwal muzyki metalowej. Od zawsze ma swoje miejsce w Czechach a od 12-stej edycji w Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. To tylko 47 km. od granicy w Lubawce. Jest to największa impreza muzyczna odbywająca się corocznie w tej części Europy.
Wysyłając wniosek akredytacyjny na 19-stą edycję festiwalu mieliśmy nikłe szanse z uwagi na ogromną ilość próśb o akredytację napływającą z całej Europy. Na naszą korzyść przemawiało to, iż każda prośba akredytacyjna jest rozpatrywana indywidualnie. Po przeanalizowaniu serwisu czadrow.pl organizatorzy docenili jego zasoby a my mogliśmy zrelacjonować to wydarzenie. Galerie z festiwalu Brutal Assault 2014 i koncertu Slayer są do dzisiaj jednymi z najczęściej oglądanych na naszym serwisie przez internautów z całego świata.

Dziś otrzymaliśmy od organizatora festiwalu Brutal Assault podziękowania za zeszłoroczną relację z tego wydarzenia i propozycję uczestnictwa w 20-stej edycji, która odbędzie się w sierpniu 2015 roku. Oczywiście dla naszego serwisu to wielki zaszczyt, że będziemy mogli zrelacjonować kolejną edycję tego muzycznego wydarzenia. Nasze galerie ponowie obiegną cały świat wśród fanów muzyki metalowej i pochodnych, co pozytywnie wpłynie na promocję regionu sołectwa Czadrów.

Zgodnie z wymogami organizatora będziemy co pewien czas informować o zachodzących zmianach w programie festiwalu i nowych zespołach uczestniczących w 20-stej edycji Brutal Assault 2015.
Już dziś możemy potwierdzić oficjalnie, że jubileuszową edycję uświetnią występy: kanadyjskiej thrashmetalowej legendy, ANNIHILATOR, szwedzkich pionierów melodyjnego death metalu, AT THE GATES, death/grindcoreowców z amerykańskiego CATTLE DECAPITATION, niemieckich deathmetalowców z DEFEATED SANITY, DEATH DTA, w którym grają członkowie oryginalnego DEATH, norweski prog/blackmetalowy ENSLAVED, amerykańscy thrashowcy z TOXIC HOLOCAUST oraz doom/blackowy projekt Toma G. Warriora, TRIPTYKON.
Pierwszymi zespołami, które potwierdziły swoje uczestnictwo w 20-stej edycji były również: Agalloch (doom/post, US), Be’lakor (melodic death, AU), Benighted (death/grind, FR), Cradle Of Filth (gothic/black, UK), Dead Congregation (death, GR), Decapitated (death, PL), Excrementory Grindfuckers (grindcore, DE), Kataklysm (death, CA), Kreator (thrash, DE), Krisiun (death, BR), Nuclear Assault (thrash, US), Sarke (black, NO), Winterfylleth (black, UK).

BA2015_vizual

Share

Zobacz inne

Leave a Comment