Stand-up Pisarzowice vol.3

Dnia 27 października 2017 roku w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się trzecia odsłona stand-upu. Początek o 20:00.

W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Bilety 15 zł. w przedsprzedaży (rezerwacja tel. 75 610 60 62), w dniu występu 20 zł.

Wystąpią komicy:

Patryk Czebańczuk – obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, co może niektórym przeszkadzać. Jednak zapewne zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i ‘łódzki sznyt’.

Paweł Chałupja – komik z Warszawy. Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 roku. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roastcie Tego Typa Mesa.

Wydarzenie poprowadzi Janek Wolańczyk.Share

Zobacz inne

Leave a Comment