Stand-up Pisarzowice vol.1

Dnia 6 czerwca w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się pierwsza odsłona stand-up w naszym regionie. Początek o 20:00.

W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Impreza biletowana i tylko dla dorosłych. Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł., w dniu występu 25 zł.

Zobaczymy:

Mateusz Socha – człowiek z Żagania pod wrocławską przykrywką. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up festiwal 2016, Zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016.

Tomek Kwiatkowski – Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów.

Janek Wolańczyk – jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. “Współlider” grupy “Wrocławski Stand-up”. Zajmuje się stand-upem od dwóch lat, jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz mówi autentyczne sytuacje ze swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamiacie! Możecie spodziewać się, że będzie długo dochodził …. do jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez, z czego największa to bitwa “Stand-Up War” która zgromadziła 22 komików z całej Polski. Uczestnik programu stand-upowego dla Comedy Central Polska!

Więcej informacji w CBK Pisarzowice pod nr tel. 75 610 60 62.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment