XX Zawody KKS PERKUN

Dnia 28 maja 2017 roku (niedziela) o godz. 11:00 na strzelnicy w Wieściszowicach, odbędą się XX Zawody Karkonoskiego Klubu Strzeleckiego PERKUN o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

Przewidziane zostały cztery konkurencje: karabin centralnego zapłonu 100 m – cel tarcza sportowa, karabinek sportowy 50 m – cel tarcza sportowa oraz dwie konkurencje z pistoletu centralnego zapłonu do metalowych celów reaktywnych – z limitem czasowym. Dopuszczalne wyłącznie mechaniczne przyrządy celownicze. Ograniczenie kalibru dla broni centralnego zapłonu 12 mm, a w przypadku broni bocznego zapłonu dopuszczalny wyłącznie kaliber 22 lr.

Klub zapewnia broń i amunicję do poszczególnych konkurencji dla osób, które nie dysponują własną bronią.

Startowe wynosi 70 zł. od osoby za wszystkie konkurencje. W zawodach mogą wziąć udział członkowie KKS PERKUN oraz zawodnicy z innych klubów posiadający aktualną licencję zawodniczą PZSS. Dla zawodnika, który uzyska najlepszy wynik łączny ze wszystkich konkurencji, przewidziana jest nagroda w postaci Pucharu Starosty Kamiennogórskiego oraz ufundowanego przez Klub i firmę COLT – Sklep Myśliwski pistoletu centralnego zapłonu CZ 75 SP-O1 Shadow, kaliber 9 mm luger. Puchary i inne nagrody przewidziane są także dla osób, które zajmą odpowiednio II i III miejsce. Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność zwycięzcy na ogłoszeniu wyników, bezpośrednio po zakończeniu startów wszystkich zawodników w dniu zawodów. Nieobecność powoduje dyskwalifikację i przyznanie nagrody osobie z kolejnym, najwyższym wynikiem. W przypadku gdyby zawody wygrała osoba nieposiadająca pozwolenia na broń, nagroda w postaci pistoletu może zostać zdeponowana w Klubie do czasu uzyskania pozwolenia lub przekazana innej osobie posiadającej pozwolenie, a wskazanej przez zwycięzcę.

KKS Perkun zaprasza. Więcej informacji pod nr tel. 512-306-162, 503-189-393 lub 508-109-402.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment