Sesja zdjęciowa retro

Rusza nabór do sesji zdjęciowej retro z udziałem mieszkańców gminy Kamienna Góra i okolic, do projektu “Imię Pani. Dogrywka”, o którym informowaliśmy tutaj.

Zaproszenie dla mieszkańców na sesję zdjęciową retro. Wystarczy napisać maila, aby wziąć udział w wyjątkowym projekcie.

„Imię Pani. Dogrywka” to projekt realizowany w gminie Kamienna Góra. To wyjątkowe połączenie dzieła literackiego z produktem turystycznym, a jego finalnym efektem będzie trasa turystyczna śladami, popularnego w regionie, komisarza kryminalnego Gustava Dewarta.

Realizacja projektu trwa, a efekty będą widoczne już niebawem.

Twórcy projektu zapraszają mieszkańców gminy Kamienna Góra i okolic do wzięcia udziału w projekcie. Efektem prac będzie klimatyczna sesja zdjęciowa retro.

Na przełomie marca i kwietnia twórcy trasy turystycznej zaplanowali sesję fotograficzną w plenerze, w tych samych miejscach, które wcześniej opisał autor Krzysztof Koziołek. Do tej części projektu zostaną zaproszeni mieszkańcy gminy.

Każdy, kto chce wziąć udział w wędrówce i stać się częścią projektu, może przesłać zgłoszenie na adres: gustav.dewart@gminakg.pl. 

Sesja zdjęciowa z udziałem mieszkańców odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2023. Stroje z epoki będą pochodzić z Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu – kostiumy zapewnia organizator.

Share

Zobacz inne