Seria zatrzymań na terenie powiatu kamiennogórskiego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej policji w ostatnim czasie zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Pod koniec lutego br. funkcjonariusze zatrzymali pojazd m-ki Skoda, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Pasażer na widok policjantów wybiegł z auta i zaczął uciekać w stronę terenu leśnego. W wyniku pościgu funkcjonariusze zatrzymali 35-latka, który poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, Kamiennej Górze oraz Szczytnie.

Dwa dni wcześniej funkcjonariusze zatrzymali na terenie Lubawki 29-letniego mieszkańca, który również poszukiwany był listem gończym za czyn, którego dopuścił się w przeszłości. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w Areszcie Śledczym w Świdnicy.

Do Aresztu Śledczego w Świdnicy trafił również 29-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra, którego kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z przestępstwem, jakiego dopuścił się w 2019 roku.

Pod koniec lutego br. policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej Policji prowadzili od wczesnych godzin porannych obserwację przy jednej z kamienic na terenie Kamiennej Góry. W wyniku przeprowadzonych działań została zatrzymana kolejna osoba poszukiwana przez sąd listem gończym.

Źródło:
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz również

Leave a Comment