Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności ukrył się w szafie

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 lat i 7 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna jednak nie chciał iść do aresztu i rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W dniu zatrzymania ukrył się przed policjantami w szafie. Zatrzymany został przekazany do Zakładu Karnego.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 lat i 7 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu.

25-latek poszukiwany był na podstawie postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze  według, którego mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze.

3 lipca br. kiedy funkcjonariusze pojawili się pod mieszkaniem okazało się, że pomimo wyraźnych odgłosów dobiegających z środka nikt nie chciał im otworzyć drzwi. W związku z tym podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 2 kobiety i 2 mężczyzn, z których 1 okazał się poszukiwanym, a ukrył się przed nimi w szafie.  .

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie przekazany do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Zobacz inne

Leave a Comment