Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać rozboju na 61-latce

Wałbrzyscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w marcu tego roku usiłowali dokonać rozboju w centrum miasta. W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem sprawców. Być może ktoś z Państwa ich rozpozna.

Do zdarzenia doszło 14 marca 2019 roku około godz ok 19:40 na ul. Brzechwy w Wałbrzychu. To w tym miejscu przestępcy zaatakowali 61-latkę. Najpierw uderzyli wałbrzyszankę w głowę, a następnie szarpiąc za torebkę, próbowali pokrzywdzonej ją wyrwać. To jednak im się nie udało z uwagi na postawę kobiety. Sprawcy następnie uciekli.

Na udostępnionych przez policjantów zdjęciach widać obu mężczyzn bezpośrednio po zdarzeniu, przemieszczających się przez dzielnice Śródmieście ulicami Słowackiego, Konopnickiej, Nowy Świat oraz Chrobrego, gdzie po raz ostatni rejestrują ich kamery monitoringu. Niewykluczone, iż mogą to być osoby spoza Wałbrzycha, mieszkające na terenie ościennych miejscowości lub jednego z sąsiednich powiatów.

Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawców tego czynu lub mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia o zgłoszenie się bezpośrednio do Komisariatu Policji II w Wałbrzychu przy ul. Psie Pole 7, o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę policjantem pod numerem telefonu (74) 842-02-97 lub z dyżurnym tej jednostki pod numerem telefonu (74) 842-03-32.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać rozboju na 61-latce”

  1. […] dni temu wałbrzyscy policjanci poprzez środki masowego przekazu poprosili o pomoc w ustaleniu sprawców usiłowania rozboju na 61-letniej mieszkance miasta. Publikacja komunikatu z wizerunkiem podejrzewanych o popełnienie […]

Leave a Comment