Policja wystawiła bilet lotniczy przestępcy z Boguszowa-Gorc

W ramach niecodziennej akcji policyjnej został wystawiony kolejny bilet linii Police Airlines. Przypominamy, że na biletach są publikowane dane poszukiwanych przestępców. Kolejny bilet został wystawiony na mieszkańca Boguszowa-Gorc za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Bierówka Robert, syn Franciszka, zamieszkały w miejscowości Boguszów-Gorce ul. Różana 3/2, powiat wałbrzyski, województwo dolnośląskie.

Poszukiwania prowadzi: Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu od 31.10.2018 roku za popełnione przestępstwo z art. 258 § 1 kk i art. 286 § 1 kk.

Poszukiwany oskarżony jest o to, że w latach 2004-2005 działał w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się oszustwami polegającymi na zawieraniu umów o udzielanie pożyczek cywilnoprawnych, po uprzednim wprowadzeniu w błąd klientów, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Osoby posiadające informacje na temat poszukiwanego proszone o kontakt. Gwarantujemy anonimowość, tel. 22 601 23 07 lub 112, email: poszukiwani@policja.gov.pl.

Źródło: Policja Dolnośląska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment