Obscene Extreme 2022

Miłośnikom ekstremalnych i obscenicznych zachowań przypominamy, że już w środę, 13 lipca rusza kolejna edycja festiwalu Obscene Extreme, jednego z największych na świecie festiwali ekstremalnych gatunków muzyki. To zjawisko organizowane jest na terenie starego amfiteatru w czeskim Trutnovie. Festiwal potrwa do niedzieli, 17 lipca 2022 roku.

Na festiwalu występują wykonawcy prezentujący ekstremalne gatunki muzyki, takie jak grindcore, goregrind, death metal, thrash metal oraz wszelkie pokrewne. W trakcie kilkudniowego festiwalu na scenie prezentuje się wielu wykonawców. Ważnym elementem festiwalu jest image uczestników jak zakrwawione kitle chirurgiczne, kombinezony ochronne do prac w szambie, stroje kąpielowe, kostiumy dla dzieci czy kaftanach bezpieczeństwa. Wszędzie przewija się pełno gumowych zabawek i przyrządów z sex-shopów.

Zobacz nasz reportaż z wcześniejszej edycji festiwalu.

UWAGA! UWAGA! Niektóre fotografie zawierają obsceniczne i wulgarne sceny o charakterze seksualnym! Jeżeli zdecydujesz się oglądać poniższą galerię, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment