Obscene Extreme 2016 – Galeria

UWAGA! NIEKTÓRE FOTOGRAFIE ZAWIERAJĄ OBSCENICZNE I WULGARNE SCENY O CHARAKTERZE SEKSUALNYM! JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ OGLĄDAĆ ZDJĘCIA W GALERII, POTWIERDZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT.

13 lipca 2016 roku ruszył Obscene Extreme, największy festiwal maniaków najmocniejszych brzmień wszystkich odmian metalu. To zjawisko organizowane jest na terenie starego amfiteatru w czeskim Trutnovie.
W tym sezonie jest to jego 18-sta edycja i trwać będzie do 17 lipca.

Podczas festiwalu zagra 69 kapel. Wszystkie z gatunku grind i death metalu, m.in. polska grupa Vader oraz niemiecki Sodom.

Jedną z atrakcji trzeciego dnia festiwalu była czeska grupa Spasm, grając Porno Gore Grind, podgatunek muzyczny wywodzący się z grindcore’a i death metalu. Teksty oscylują wokół tematów seksualnych. To podczas występu tej grupy na scenie festiwalowej dzieją się rzeczy niespotykane. Dla żartów wszędzie pełno gumowych zabawek, w tym sexualnych, co widać pod koniec galerii.

Festiwal Obscene Extreme od lat ma swój niepowtarzalny klimat. W tym sezonie mamy możliwość zaprezentowania tego klimatu na naszym portalu. Zapraszamy do relacji z festiwalu Obscene Extreme 2016.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment