Obscene Extreme 2016 – Galeria

Uwaga! Niektóre fotografie zawierają obsceniczne i wulgarne sceny o charakterze seksualnym! Jeżeli zdecydujesz się oglądać poniższą galerię potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

13 lipca 2016 roku ruszył Obscene Extreme, największy festiwal maniaków najmocniejszych brzmień wszystkich odmian metalu. To zjawisko organizowane jest na terenie starego amfiteatru w czeskim Trutnovie.
W tym sezonie jest to jego 18-sta edycja i trwać będzie do 17 lipca.

Podczas festiwalu zagra 69 kapel. Wszystkie z gatunku grind i death metalu, m.in. polska grupa Vader oraz niemiecki Sodom.

Jedną z atrakcji trzeciego dnia festiwalu była czeska grupa Spasm, grając Porno Gore Grind, podgatunek muzyczny wywodzący się z grindcore’a i death metalu. Teksty oscylują wokół tematów seksualnych. To podczas występu tej grupy na scenie festiwalowej dzieją się rzeczy niespotykane. Dla żartów wszędzie pełno gumowych zabawek, w tym sexualnych, co widać pod koniec galerii.

Festiwal Obscene Extreme od lat ma swój niepowtarzalny klimat. W tym sezonie mamy możliwość zaprezentowania tego klimatu na naszym portalu. Zapraszamy do relacji z festiwalu Obscene Extreme 2016.

Share

Zobacz również

Leave a Comment