Obscene Extreme 2023

Miłośników ekstremalnych i obscenicznych zachowań informujemy, że kolejna edycja festiwalu Obscene Extreme, jednego z największych na świecie festiwali ekstremalnych gatunków muzyki odbędzie się w dniach 5-9 lipca 2023 roku. Przypominamy, że to zjawisko o obsceniczno-fekalnym charakterze organizowane jest na terenie starego amfiteatru w czeskim Trutnovie.

Klimat tego wydarzenia prezentują zdjęcia w załączonej galerii.

UWAGA! NIEKTÓRE FOTOGRAFIE ZAWIERAJĄ OBSCENICZNE I WULGARNE SCENY O CHARAKTERZE SEKSUALNYM! JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ OGLĄDAĆ ZDJĘCIA W GALERII, POTWIERDZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT.

Na festiwalu występują wykonawcy prezentujący ekstremalne gatunki muzyki, takie jak grindcoregoregrind, death metal, thrash metal oraz wszelkie pokrewne. W trakcie kilkudniowego festiwalu na scenie prezentuje się wielu wykonawców. Ważnym elementem festiwalu jest image uczestników m.in. zakrwawione kitle chirurgiczne, kombinezony ochronne do prac w szambie, stroje kąpielowe, kostiumy dla dzieci, kaftany bezpieczeństwa, czy gumowe zabawki i przyrządy z sex-shopów.

Share

Zobacz inne