Obchodzili 727 urodziny Czadrowa

W dniu 17 sierpnia 2019 roku mieszkańcy obchodzili 727 urodziny sołectwa Czadrów. Festyn z tej okazji odbył się przy boisku sportowym. Sołtys i Rada Sołecka przygotowała mnóstwo atrakcji. Festyn rozpoczęto od przywitania gości i programu artystycznego, w którym udział wzięli mieszkańcy sołectwa śpiewając pieśń napisaną przez Panią Weronikę Mikołajczyk. Część muzyczną wypełniły zespoły Podzamek Boys oraz Olga. Przypominamy, że zespół Olga w br. obchodzi 20-lecie działalności artystycznej. W ciągu tych lat zespół miał okazję i zaszczyt występować w różnych przeglądach zespołów ludowych, godnie reprezentując Kamienną Górę. Zespół uczestniczył również w liście przebojów programu Polskiego Radia Wrocław. Od 2012 roku jednym z członków zespołu jest mieszkaniec sołectwa Cadrów Pan Jan Prus.

Wśród przygotowanych konkursów znalazły się m.in. bieg w workach czy przeciąganie liny. Każde dziecko biorące udział w konkursie zostało nagrodzone przygotowanymi specjalnie na to wydarzenie gadżetami (kubki z nadrukiem, koszulki, medale i inne).
Nie zabrakło również Zumby, którą prowadziła Pani Danuta Wodnicka.

Każde urodziny nieodłącznie związane są z prezentami. Z tej okazji poseł Iwona Krawczyk przekazała na ręce sołtys Elżbiety Dźwigały bon o wartości 500 zł i zamówiła pieczonego dzika faszerowanego. Oczywiście nie mogło zabraknąć również wspaniałego tortu.

Podczas festynu mieszkańcy mogli skorzystać z loterii fantowej lub „Książki dla Ciebie”- stoiska z przygotowanymi bezpłatnymi książkami. Kiełbasa z grilla, grochówka, ciasta, wata cukrowa, prażona kukurydza to tylko część wspaniałych przysmaków, z których korzystali mieszkańcy sołectwa Czadrów.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Obchodzili 727 urodziny Czadrowa”

  1. […] zespołu OlgaBurmistrz Janusz Chodasewicz zawiadomił prokuraturę w sprawie Centrum KulturyObchodzili 727 urodziny CzadrowaZaprezentują kładkę na konferencji Footbridge w MadrycieSzybkie działania policjantów […]

Leave a Comment