Nowy projekt literacko-turystyczny „Imię Pani. Efekt motyla”

Trwają prace nad realizacją nowego projektu literacko-turystycznego „Imię Pani. Efekt motyla”. Turyści będą mogli podążyć śladami komisarza Dewarta (bohatera książek Krzysztofa Koziołka) i wziąć udział w ciekawej formie wędrówki po Lubawce.

Tematem przewodnim niecodziennej trasy turystycznej w Lubawce będą przygody komisarza Gustava Dewarta – bohatera książek autorstwa Krzysztofa Koziołka.

Przypominamy, że Krzysztof Koziołek to pisarz z Zielonej Góry, autor ponad dwudziestu powieści sensacyjnych, kryminalnych, thrillerów oraz kryminałów retro, w tym serii „Imię Pani”. Autor przygotuje kolejne epizody z udziałem komisarza Dewarta. Będzie to już kolejna część tego projektu, ponieważ niebawem w gminie Kamienna Góra odbędzie się premiera trasy „Imię Pani. Dogrywka”.

– Bardzo się cieszę, że komisarz kryminalny Gustaw Dewart, bohater całej serii kryminalnej retro „Imię Pani” dostał kolejny angaż – tym razem turystyczny – na Ziemi Kamiennogórskiej. Pojawi się w Lubawce, Chełmsku Śląskim, w Bukówce i na Zadziernej – tak mogę zdradzić. To będzie druga trasa turystyczna z udziałem Gustawa Dewarta. Bardzo się cieszę jako pisarz, jako autor tej serii. Jest to duża przyjemność dla autora i jednocześnie wyzwanie – mówi Krzysztof Koziołek.

Teksty napisane przez Krzysztofa Koziołka zostaną zaaranżowane muzycznie, a turyści będą mogli korzystać z nagrań w wybranym przez siebie czasie. Za tę realizację odpowiadać będzie agencja Sudety.pro.

– Cieszę się, że nasza agencja kolejny raz będzie realizować projekt marketingu terytorialnego i kreatywnego – tym bardziej, że projekt powstanie w gminie, dla której robiliśmy system komunikacji wizualnej – mówi Krzysztof Wojtas Sudety.pro.

Tym razem wśród miejsc, którymi Dewart zawędruje wraz z turystami, będzie m.in. lubawski rynek, Podlesie, Dolina Miłości, Chełmsko Śląskie czy Zalew Bukówka.

Share

Zobacz inne