Sara James, Feel, Komodo i Nullizmatyk to gwiazdy tegorocznych Dni Wałbrzycha

Sara James, Feel, Komodo i Nullizmatyk to gwiazdy tegorocznych Dni Wałbrzycha. Dwudniowe święto miasta zaplanowano 26 i 27 maja. Wydarzenie odbędzie się na placu eventowym przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Komodo to polska grupa składająca się z DJ’ów i producentów muzycznych. Od lat koncertują nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Muzycy pochodzący z Małopolski to najdłużej działająca grupa produkująca muzykę klubową w kraju. Ich utwory w serwisie YouTube odnotowują miliony wyświetleń.

Feel założony przez Piotra Kupichę to grupa od lat ciesząca się popularnością na koncertach w całej Polsce. Grupa ma na swoim koncie wiele nagród, w tym Fryderyki. Na koncercie pojawią się zapewne takie hity, jak utwory „Jak Anioła Głos” czy „ No pokaż na co Cię stać”, ale i najnowsze produkcje zespołu.

W sobotę na scenie pojawią się Sara James i Nullizmatyk.

Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej, która zdobywa już międzynarodowe uznanie. Artystka zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu. Ostatnio stała się internetową sensacją po występie w America’s Got Talent, gdzie została nagrodzona tak zwanym Golden Buzzerem przez samego Simona Cowella i zapewniła sobie miejsce w finale programu.

Nullizmatyk to muzyk dobrze znany wałbrzyskiej publiczności. Raper i producent muzyczny w grudniu wydał swój najnowszy album „Zabójca królowej”.

Na scenie pojawią się również finaliści konkursu „Wałbrzych ma Talent”, uczestnicy Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, ale także Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, strefy gastronomicznej, wesołego miasteczka i wielu ciekawych stoisk.

Źródło: WOK Wałbrzych

Share

Zobacz inne