Najpopularniejszy koncert

Na portalu czadrow.pl prezentujemy relacje z ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie. Największą popularnością cieszą się relacje koncertowe, które przyciągają internautów nie tylko z Polski ale również z całego świata, co prezentujemy w statystykach roku 2014 i 2015.

Wczoraj informowaliśmy o najpopularniejszych galeriach odwiedzanych przez internautów przez okrągły rok, natomiast dzisiaj informujemy o najpopularniejszej relacji z koncertu.

Na dzień dzisiejszy (21.09.2016) posiadamy już 66 relacji z koncertów. Analizując statystyki oglądalności miło nam poinformować, iż najbardziej popularną relacją koncertową jest galeria zespołu Piękni i Młodzi.
Koncert miał miejsce w Legnicy dnia 27 czerwca 2015 roku, na którym zagrała również Basta i zespół Boys.

Piękni i Młodzi to grupa muzyczna, w której skład wchodzą: liderka zespołu Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Wsparciem dla Pięknych i Młodych jest Piotrek – DJ i realizator dźwięku. Zespół powstał w 2012 roku i już może się pochwalić wieloma sukcesami. Ich utwór Niewiara uzyskał miano hitu roku 2013 w stacjach Disco Polo. Zespół dotarł również do półfinału 7. edycji talent show Must Be The Music.

Relacja z koncertu Piękni i Młodzi dostępna tutaj.
Relacje z koncertów muzyki dance dostępne w tagach disco polo.
Wszystkie relacje koncertowe dostępne w kategorii Koncerty.

71704

Share

Zobacz inne

Leave a Comment