Najpopularniejsze galerie

Na portalu czadrow.pl prezentujemy relacje z ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie. Największą popularnością cieszą się relacje koncertowe, które przyciągają internautów nie tylko z Polski ale również z całego świata, co prezentujemy w statystykach roku 2014 i 2015.

Za nami już kolejny sezon cyklicznych imprez organizowanych w naszym regionie.

Miło nam poinformować, iż przez okrągły rok relacje z wydarzeń, takich jak Castle Party, Brutal Assault, Rajd Arado czy Polish Bike Week dominują w oglądalności wśród internautów z całego świata.
Analizując statystyki z ostatnich lat prym wiedzie oczywiście festiwal Castle Party organizowany w Bolkowie.

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Koncerty odbywają się na zamku, byłym kościele ewangelickim i wybranych klubach. Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. Festiwal trwa kilka dni, podczas których Bolków wypełnia wielu fanów wspomnianej muzyki, przebranych w różnego rodzaju stroje z epoki i nie tylko.

Pierwsza edycja Castle Party odbyła się w 1994 roku. Portal czadrow.pl jako akredytowane medium ma przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu od roku 2013.

Festiwal Castle Party to nie tylko muzyka, to również moda gotyckiej subkultury. Od lat ludzie uczestniczący w tym wydarzeniu muzycznym wkładają sporo pracy w swój wizerunek pozując do zdjęć i tworząc nastrój ciągłej maskarady.

Wszystkie nasze relacje z Castel Party dostępne tutaj.
Wszystkie nasze relacje z Brutal Assault dostępne tutaj.
Wszystkie nasze relacje z Rajdu Arado dostępne tutaj.
Wszystkie nasze relacje z Polish Bike Week dostępne tutaj.
Wszystkie nasze relacje koncertowe dostępne tutaj.

 

Share

Zobacz inne

Leave a Comment