Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na Noc Muzeów

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza w najbliższą sobotę, 15 maja do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach akcji Noc Muzeów.

Noc w muzeum rozpocznie się od bloku zajęć dla dzieci. Działania pt. “Sekret starej szafy” to warsztaty plastyczne, zagadki, poszukiwania, zabawy przygodowe. Rozpoczną się o godz. 18.00 oraz 19.00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy rodziców i opiekunów o wcześniejsze zapisy najmłodszych na zajęcia (do 14.05).

O godz. 19.00 zostaną otwarte drzwi dla wszystkich, którzy mają ochotę zwiedzić muzeum. Do Państwa dyspozycji będą wszystkie sale wystawowe, wystawy stałe i czasowe. Będzie to również ostatnia okazja, aby obejrzeć wystawę “Malarstwo europejskie XVI-XIX”. Wejścia będą się odbywały o pełnych godzinach. Zwiedzanie zakończy się o godz. 22.00.

O godz. 22.00 zapraszamy wszystkich chętnych na nocny spacer po Kamiennej Górze. Przewodnicy pokażą najciekawsze zabytki, tajemnicze miejsca naszego miasta. Prosimy o wcześniejszą rezerwację udziału (do 14.05), ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.

Zwiedzanie oraz udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach są nieodpłatne. Zapisu można dokonać telefonicznie pod nr 75 744 22 75, za pośrednictwem poczty elektronicznej: sekretariat@muzeumtkactwa.pl lud osobiście.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment