Koncert – Pudzian Band

Dnia 8 czerwca 2018 roku miał miejsce pierwszy z tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Wydarzenie rozpoczęła uroczysta parada mieszkańców, która przeszła ulicami miasta nad kamiennogórski zalew, gdzie odbyły się koncerty muzyki tanecznej, podczas których zagrali: Players,  Babilon, Pudzian Band oraz gwiazda wieczoru zespół After Party.

Pierwszy dzień święta miasta zakończyła dyskoteka prowadzona przez Kamiennogórski Dj’s Team.

Zespół Pudzian Band powstał w 2004roku za sprawą charyzmatycznego wokalisty Krystiana Pudzianowskiego. Artysta początkowo związany był z muzyką gatunku pop-rock jednak nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalnymi tancerkami i efektami pirotechnicznymi w większym stopniu zaczęły wywoływać pozytywne emocje wśród publiczności.

Jak sam Krystian mówi: “Odnalazłem styl, w którym wspaniale się czuję. Z chwilą, kiedy wchodzę na scenę, zawsze mam w głowie pozytywne myślenie, co powoduje wytwarzanie się ogromnej fali energii, którą zawsze przekazuję publiczności. Moi Fani są dla mnie najważniejszą i największą siłą napędową.”

Energiczne koncerty, przepełnione pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, jak również teledyski nakręcone do utworów “Bądź Wierna Mi”, “Mój Aniele”, “Cała sala”, “Jesteś wszystkim co dziś mam”, “Weekend Polaka”, “Całuj mnie do rana”, ”Tylko Tobie Dam” oraz ”Ta dziewczyna to szaleństwo” ukazują nowe oblicze zespołu.

Drugiego dnia na mieszkańców czekają kolejne atrakcje. Szczegółowy program dostępny tutaj.

Zapraszamy do galerii z koncertu zespołu Pudzian Band.

Nasze relacje z koncertów muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.Share

Zobacz inne

Leave a Comment