Iwona Krawczyk wystartuje w wyborach parlamentarnych

Podczas śniadania prasowego z lokalnymi mediami, które odbyło się 1 lipca 2019 roku, Poseł na Sejm RP Iwona Krawczyk potwierdziła, że wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Posłanka wystartuje z okręgu wyborczego nr 1. Okręg wyborczy nr 1 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obejmuje obszar miast na prawach powiatu Jeleniej Góry i Legnicy oraz oraz powiatów bolesławieckiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, polkowickiego, złotoryjskiego i zgorzeleckiego.

Będę starała się zdobyć mandat. Chciałabym poprzez swoją aktywność realizować wiele inicjatyw. Wielu mieszkańców odwiedzających moje Biuro Poselskie deklaruje chęć udziału bycia w sztabie wyborczym.

Iwona Krawczyk

Relacja wideo ze śniadania prasowego z poseł Iwoną Krawczyk dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

5 Thoughts to “Iwona Krawczyk wystartuje w wyborach parlamentarnych”

  1. dr Mateusz Pazgan

    Oraz powiaty tzw. ziemskie zgorzelecki, lubański, bolesławiecki, lwówecki, legnicki, głogowski, polkowicki, lubiński, złotoryjski, jeleniogórski, jaworski i kamiennogórski czyli 12 powiatów “ziemskich” obejmuje również okręg wyborczy nr 1.

    1. Artur

      Obszar miast na prawach powiatu Jeleniej Góry i Legnicy czyli w domyśle byłego województwa jeleniogórskiego i legnickiego.

  2. […] Swój udział w jesienny wyborach parlamentarnych oficjalnie już potwierdziła Poseł na Sejm RP Iwona Krawczyk, o czym informowaliśmy wcześniej. […]

  3. […] że Iwona Krawczyk zapowiedziała swój start w wyborach podczas śniadania prasowego z lokalnymi mediami, które odbyło się 1 lipca […]

Leave a Comment