Henry No Hurry zagrał w Lubawce

Dnia 7 grudnia 2017 roku w jednym z lubawskich mieszkań zagrał Henry No Hurry.

Koncerty organizowane w mieszkaniach stają się coraz bardziej powszechne wśród miłośników kameralnych imprez. Koncert z oczywistych względów miał ograniczoną liczbę uczestników, którzy chęć udziału zgłaszali na wydarzeniu facebook’owym organizowanym przez Agencję Koncertową Borówka Music.Koncerty organizowane w mieszkaniach to nowy trend, który zawitał do Polski. Trend zapoczątkowali londyńczycy Rafe Offer i Rocky Start, którzy założyli ogólnoświatową organizację Sofar (Sound of a Room) zrzeszającą miłośników kameralnych koncertów, które są organizowane w prywatnych mieszkaniach. Podczas koncertów mieszkaniowych cena biletu nie jest uregulowana, każdy z uczestników płaci „co łaska”.

Henry No Hurry, który zagrał w Lubawce to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David’s GUN). Artysta gra melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.

Koncert w lubawskim mieszkaniu był pierwszym tego typu wydarzeniem (house gig) w naszym regionie.

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Henry No Hurry zagrał w Lubawce”

  1. Maciejczuk

    Cudowny koncert, piękni ludzie…zdjęcia mówią wszystko..

  2. […] Kameralny koncert Stray Dogg będzie kolejnym zorganizowanym w lubawskim mieszkaniu przez Agencję Koncertową Borówka Music. Przypominamy, że w grudniu 2017 roku w ramach akcji House Gig zagrał Henry No Hurry. Nasza relacja z koncertu dostępna tutaj. […]

Leave a Comment