Festyn rodzin i przyjaciół DPS Szarocin

W dniu 14 czerwca 2019 roku na terenie Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbył się XVIII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu.

W uroczystości udział wzięli m.in. starosta Jarosław Gęborys, wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska, członkowie zarządu powiatu, pracownicy, przedstawiciele firm współpracujących, policji i rodziny podopiecznych.

Po oficjalnym przywitaniu gości przez Dyrektora DPS-u Pan Stanisława Dłużaka festyn rozpoczął występ Grupy Tanecznej z Szarocina oraz show bańkowe Klauna „Jejku”.

W programie imprezy znalazł się również występ mieszkańców DPS Szarocin, prezentacja tańca klasycznego oraz pokaz OSP Pisarzowice.

Dla wszystkich gości został przygotowany kiermasz prac wykonanych przez mieszkańców i pracowników DPS Szarocin, loteria fantowa malowanie twarzy, szalone fryzury, foto budka, grill i wiele innych atrakcji.

Share

Zobacz również

One Thought to “Festyn rodzin i przyjaciół DPS Szarocin”

  1. […] W dniu 14 czerwca 2019 roku na terenie Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbył się XVIII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu. Relacja z wydarzenia dostępna tutaj. […]

Leave a Reply