Czadoman na Gali Disco vol. 5

Miłośnikom muzyki tanecznej przypominamy, iż podczas V edycji Gali Disco, która odbędzie się 26 stycznia 2019 roku w Lubinie wystąpi Czadoman. Bilety dostępne na stronie bilety.ev-factory.pl.

Paweł Dudek (Czadoman) pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Początkowo próbował rozpocząć solową karierę w nurcie muzyki pop-rockowej, ale przerwał ją spór twórcy z menadżerem.

Muzyk pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spiderman.

Najbardziej znane utwory Czadomana to: “Ruda Tańczy jak Szalona” oraz “Chodź na kolana”.

W 2015 roku podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal został wyróżniony teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów). Również z tego powodu gościnnie wystąpił w programach telewizyjnych Dzień Dobry TVN w 2014 roku i Kuba Wojewódzki w 2015 roku, emitowanych na głównej antenie telewizji TVN.

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji.

Na naszym portalu gości już Czadoman.
Relacja z koncertu w Kamiennej Górze dostępna tutaj.
Relacja z koncertu “Wrocław w Rytmie Disco” dostępna tutaj.

Nasze relacje z koncertów muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment