Castle Party 2019 – Piątek

Trwa jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal Castle Party od lat jest organizowany w Bolkowie. Podczas festiwalu można usłyszeć wiele zespołów, które grają na głównej scenie znajdującej się na dziedzińcu Zamku Bolków oraz małej scenie, która przez lata była zlokalizowana w byłym kościele ewangelickim, obecnie w Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury.

Ponadto każdego dnia festiwalu odbywają się tematyczne imprezy klubowe, które są prowadzone przez najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów z Polski i z zagranicy.

Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. W tym sezonie jest to już 26. edycja tego wielkiego wydarzenia muzycznego.

Jednym z prowadzących festiwal Castle Party jest ponownie dyrektor kamiennogórskiego Centrum Kultury Pan Marek Dańczak. Gratulujemy.

Wszystkie nasze relacje Castle Party dostępne tutaj.
Więcej na temat wydarzenia w tagach castleparty.

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz inne

One Thought to “Castle Party 2019 – Piątek”

  1. […] z dnia 12 lipca 2019 (piątek) dostępna tutaj.Wszystkie nasze relacje z festiwalu dostępne tutaj.Więcej na temat wydarzenia w tagach […]

Leave a Comment