Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

W dniu 29 stycznia 2020 roku w krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady.

Dziewczęta

Sztafety 6×50 m.

  1. ZSP im. AM Lubań 3:23;85
  2. I LO Bolesławiec 3;40,53
  3. LO Kamienna Góra 3;45,68
  4. ZSZ i L Zgorzelec 5;05,91

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny

  1. Piaśnik Berenika ZSP im. AM Lubań 1;18,27
  2. Dobek Aleksandra LO Kam. Góra 1:24,40
  3. Biernat Kamila ZSP im. AM Lubań   1:24,85
  4. Karska Oliwia LO Kam. Góra 1:36,22
  5. Kurasiewicz Marta ZSZ i L Zgorzelec 1:37,37
  6. Pyrz Klaudia I LO Bolesławiec 1:3913

Styl grzbietowy

  1. Furmaniak Natalia ZSP im. AM Lubań    1:27;56
  2. Krzywdzińska Aleksandra I LO Bolesławiec 1:44,87
  3. Skonka Anna ZSZ i L Zgorzelec 2;06,25
  4. Jakiel Julita ZSZ i L Zgorzelec 2:15,50

Styl klasyczny

  1. Przybysz Olga ZSP im. AM Lubań 1:20,25
  2. Wasyliszyn Julia I LO Bolesławiec 1:30,70
  3. Furmaniak Paulina ZSP im. AM Lubań  1:37,50
  4. Wojtarowicz Julia LO Kamienna Góra   1;38,95
  5. Gniadek Magdalena LO Kamienna Góra 1;40,45
  6. Grońska Kamila LO Kamienna Góra 1:45,65
  7. Orleska Agata I LO Bolesławiec 1:56,76

Styl motylkowy

  1. Trefler Maja ZSP im. AM Lubań 31,38
  2. Ostrowska Maja I LO Bolesławiec 38,01
  3. Jośko Julia I LO Bolesławiec  38,25
  4. Murawska Hanna LO Kamienna Góra 46,16

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. ZSP im Adama Mickiewicza Lubań 130 pkt.
  2. I LO Bolesławiec   110 pkt.
  3. LO Kamienna Góra 105 pkt.
  4. ZSZ i L Zgorzelec 65 pkt

Chłopcy

Sztafeta 6 x 50 m.

  1. ZSP im. Am Lubań
  2. I LO Bolesławiec
  3. LO Kamienna Góra
  4. ZSZiL Zgorzelec
  5. ZST Jelenia Góra
  6. PLO Oxpress Bolesławiec

Styl motylkowy 50 m.

  1. Puzio Radosław ZSP Lubań                  97
  2. Milisiewicz Jakub ZST Jel. Góra            68
  3. Szuszczenko Iwan I LO Bolesławiec    56
  4. Bodziony Bartosz LO Kam. Góra         88
  5. Zięba Jakub I LO Bolesławiec               82
  6. Wojtków Michał ZSZiL Zgorzelec         85
  7. Pratt James Oxpress                              34

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Cepuchowicz Jakub                           ZSP Lubań                           1.04.09
  2. Radziejewski Jakub                           LO Kam. Góra                      1.18.10
  3. Rosa Patryk                                       I LO Bolesławiec                   1.24.66
  4. Gorski Igor                                        I LO Bolesławiec                    1.27.58
  5. Lenartowicz Jakub                            Oxpress                                  1.47.66

Styl klasyczny 100 m.

  1. Borowiecki Jakub ZSP Lubań                    12.25
  2. Szkirpan Michał I LO Bolesławiec             13.60
  3. Bordzikowski Maciej ZST Jel. Góra            29.59
  4. Malec Radosław LO Kam. Góra                 29.75
  5. Perz Natan ZSP Lubań                                30.52
  6. Węgrzyn Karol ZSZiL Zgorzelec                 34.77
  7. Ostrowski Oskar LO Kam. Góra                 34.81
  8. Gaspar Obrok Oxpress                                56.88
  9. Tyrakowski Jakub Oxpress                          02.79

Styl dowolny 100 m.

  1. Palewicz Konrad                               ZSP Lubań                             58.06
  2. Wójcik Mateusz                                 ZSP Lubań                             1.00.70
  3. Skórski Adam                                     ZSZiL Zgorzelec                    1.04.04
  4. Ziętara Kacper                                   ZSt Jel. Góra                          1.05.58
  5. Pająk Wojciech                                  I LO Bolesławiec                   1.07.06
  6. Szkarłat Arkadiusz                            LO Kam. Góra                       1.10.96
  7. Szopa Jakub                                       LO Kam. Góra                       1.12.43
  8. Pitrańczyk Dominik                           ZSZiL Zgorzelec                    1.19.38
  9. Galbarczyk Bartosz                           ZSZiL Zgorzelec                    1.26.94
  10. Białowąs Wiktor                                Oxpress                                  1.32.27
  11. Janik Tomasz                                     Oxpress                                  1.47.29

Punktacja drużynowa

  1. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im A. Mickiewicza w Lubaniu 129 pkt
  2. I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 110
  3. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 100
  4. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu 79
  5. III LO Oxpress w Bolesławcu 74
  6. Zespół Szkół Technicznych w Jeleniej Górze 66

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej dziewcząt, jak i chłopców awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 11 marca 2020 r.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz