Zatrzymany za stosowanie przemocy fizycznej wobec rodziny

W niedzielę, 18 kwietnia br. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali zadysponowani do interwencji pilnej, dotyczącej podejrzenia znęcania się nad rodziną. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol zastał 29-letniego mężczyznę, jego matkę oraz dziadka. Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana, natomiast 87-letni mężczyzna przerażony. Policjanci szybko ustalili, że 29-latek stosował przemoc fizyczną, jak i psychiczną zarówno w stosunku do swojej 54-letniej matki, jak i dziadka. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Dzisiaj (wtorek, 20 kwietnia) mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Miał on stosować przemoc fizyczną w stosunku do swojej matki, jak i dziadka. Znajdując się pod wpływem alkoholu, niepokoił rodzinę ciągłymi awanturami, w których trakcie popychał, szarpał, uderzał, ubliżał, kopał i nawet wyrywał włosy.

Na wniosek kamiennogórskiej policji oraz prokuratury wobec mężczyzny został zastosowany tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Źródło:
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply