Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Jelenia Góra
Kolejka 21 – 27-28 kwietnia |
Hutnik Pieńsk |
– |
Cosmos Radzimów |
27 kwietnia, 15:00 |
Granica Bogatynia |
– |
Nysa Zgorzelec |
27 kwietnia, 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
– |
Olimpia Kamienna Góra |
27 kwietnia, 16:00 |
Stella Lubomierz |
– |
Pogoń Świerzawa |
27 kwietnia, 16:00 |
Julia Szklarska Poręba |
– |
Łużyce Lubań |
27 kwietnia, 17:00 |
GKS Warta Bolesławiecka |
– |
Lotnik Jeżów Sudecki |
27 kwietnia, 16:00 |
Piast Wykroty |
– |
Chrobry Nowogrodziec |
27 kwietnia, 17:00 |
Piast Bolków |
– |
Włókniarz Leśna |
27 kwietnia, 16:00 |
Klasa A 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I
Kolejka 18 – 27-28 kwietnia |
Czarni Przedwojów |
– |
Lechia Piechowice |
27 kwietnia, 16:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
– |
Budowlani Wojcieszów |
28 kwietnia, 14:00 |
na boisku przy ul. Nowej |
Pogoń Wleń |
– |
Bóbr Marciszów |
27 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Wojcieszów |
– |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
28 kwietnia, 16:00 |
KS Łomnica |
– |
Czarni Strzyżowiec |
28 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Kowary |
– |
Halniak Miłków |
27 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Mysłakowice |
– |
Dolomit Pisarzowice |
28 kwietnia, 11:00 |
Klasa A 2018/2019, grupa: Wałbrzych I
Kolejka 21 – 27-28 kwietnia |
Zagłębie Wałbrzych |
– |
Podgórze Wałbrzych |
27 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Lubawka |
– |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) |
28 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Słotwina |
– |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
27 kwietnia, 17:00 |
Górnik II Wałbrzych |
– |
KS Walim |
28 kwietnia, 17:00 |
Herbapol Stanowice |
– |
Iskra Witków Śląski |
28 kwietnia, 14:00 |
Darbor Bolesławice |
– |
Victoria Świebodzice |
28 kwietnia, 16:00 |
Sudety Dziećmorowice |
– |
Unia Jaroszów |
28 kwietnia, 16:00 |
Czarni Wałbrzych |
– |
Włókniarz Głuszyca |
28 kwietnia, 17:00 |
Klasa B 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I
Kolejka 15 – 27-28 kwietnia |
LZS Janiszów |
– |
Victoria Czadrów |
28 kwietnia, 11:00 |
Orły Lipienica |
– |
Dragon Miszkowice |
28 kwietnia, 11:00 |
Lesk Sędzisław |
– |
Uran Okrzeszyn |
28 kwietnia, 11:00 |
Husaria Grzędy |
– |
Bóbr Opawa |
28 kwietnia, 12:00 |
Potok Karpniki |
– |
Płomyk Borówno |
28 kwietnia, 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
– |
Victoria Jelenia Góra |
28 kwietnia, 11:00 |
Źródło: 90minut.pl