VII śniadanie prasowe z posłami Iwoną Krawczyk i Borysem Budką

W dniu 5 sierpnia 2019 roku w kamiennogórskim Biurze Poselskim Poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk odbyło się siódme śniadanie prasowe z lokalnymi mediami.

Przypominamy, że rozmowa z mediami stanowi element polityki informacyjnej Iwony Krawczyk. Cykl spotkań prasowych został zapoczątkowany 4 lutego br. Tym sposobem posłanka informuje o swojej bieżącej pracy w Sejmie RP.

Podczas siódmego śniadania prasowego gościł Borys Budka, prawnik, doktor nauk ekonomicznych, poseł na Sejm VII i VIII kadencji, w 2015 minister sprawiedliwości, od 2016 wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Podczas spotkania z byłym ministrem sprawiedliwości nie mogło zabraknąć tematów dotyczących łamania prawa przez partię PiS, czy bieżącej sytuacji politycznej w naszym kraju. Sporą część zajęła również dyskusja na temat lotów Marka Kuchcińskiego. Spotkanie zakończyła swobodna dyskusja o wspaniałej atmosferze podczas festiwalu Pol’and’Rock.

Transmisja wideo dostępna tutaj.
Transmisja audio dostępna tutaj.

Przypominamy, że Borys Budka zmierzy się z Mateuszem Morawieckim w Katowicach. Będzie to jeden z ciekawszych pojedynków tej kampanii.

Kamiennogórskie Biuro Poselskie Poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk staje się ważnym punktem na politycznej mapie regionu. Zaczynają w nim gościć osobowości znane z ogólnokrajowych stacji radiowych i telewizyjnych. Przypominamy, że w maju gościł mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Jego wizyta była niebywałą atrakcją comiesięcznych spotkań prasowych. Podczas śniadania olimpijczyk opowiedział o swojej sportowej karierze i odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych. Relacja z wizyty dostępna tutaj. W planach jest również wizyta działaczki opozycyjnej w okresie PRL, Henryki Krzywonos-Strycharskiej.

Zapraszamy do galerii z wizyty Borysa Budki.

Share

Zobacz również

3 Thoughts to “VII śniadanie prasowe z posłami Iwoną Krawczyk i Borysem Budką”

  1. […] VII śniadanie prasowe z posłami Iwoną Krawczyk i Borysem Budką Wideo […]

  2. […] o stanowisko przewodniczącego PO już pod koniec stycznia z Joanną Muchą, Bogdanem Zdrojewskim, Borysem Budką i Bartoszem […]

Leave a Reply