Top Gun Maverick

Miłośników hitu kinowego “Top Gun” informujemy, że jeszcze w bieżącym roku w wałbrzyskim Cinema City będą mogli obejrzeć jego kontynuację, w której w roli „Mavericka” wystąpi Tom Cruise, a jako Iceman ponownie pojawi się Val Kilmer.
Film „Top Gun Maverick” ma się stać jednym z hitów filmowych 2020 roku. Producenci z powodu panującej na świecie pandemii zmuszeni zostali zmienić datę premiery. Obecnie wyznaczono premierę filmu na 23 grudnia br. Trailer dostępny poniżej.

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Więcej informacji o premierach w kategorii Kino.

https://youtu.be/h1RC3Htq3U0
Share

Zobacz inne

Leave a Comment