“Święta inaczej” w kamiennogórskim CK – Kadry z filmu

W sali widowiskowej Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyła się dziś, z chwilowym problemem technicznym, projekcja filmu “Święta inaczej“ w reżyserii Patricka Yoki, do którego zdjęcia były kręcone m.in. w Kamiennej Górze, Krzeszowie i Marciszowie.

W filmie zobaczyć można m.in. Darię Widawską, Karola Dziubę, Agnieszkę Mandat, a także plejadę młodych aktorów: Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Kruszczyńską, Oskara Wojciechowskiego i Antoniego Sałaja.

W załączonej galerii prezentujemy kadry z filmu, na których możemy zobaczyć Kamienną Górę i okolice.

Kolejno: stacja PKP w Marciszowie, ul. Stefana Żeromskiego w Kamiennej Górze, Góra św. Anny w Krzeszowie, ujęcia w kamienicy przy ul. Mostowej w Kamiennej Górze, droga Jaczków-Kamienna Góra, ul. Mostowa w Kamiennej Górze, ul. Rybna w Kamiennej Górze, kamiennogórski rynek, stacja PKS Kamienna Góra. W dialogach filmu nie zabrakło również Kamiennej Góry.

Przypominamy, że aktorów i reżysera “podglądaliśmy“ na planach filmowych w Kamiennej Górze i Krzeszowie. Reportaże fotograficzne z planów i inne informacje o filmie dostępne tutaj.

Share

Zobacz inne