Sobocińska, Mezo, Lanberry gwiazdami święta Lubawki

Przypominamy, że w ostatni weekend września 2022 roku odbędzie się Święto Miasta Lubawka (Obchody 730. lecia nadania praw miejskich miastu Lubawka). Gwiazdami tegorocznej edycji będą Agata Sobocińska, Mezo i Lanberry.

Agata Sobocińska – piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album Już na zawsze, który ukazał się wiosną 2017 roku. Konsekwentnie buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej, podbijając serca fanów z każdym kolejnym opublikowanym utworem. Jej koncerty – to pełna energii i pozytywnych emocji mieszkanka popu i elektroniki. Podczas występów towarzyszy jej zespół w składzie: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas) i Mirosław Browarny (perkusja).

Mezo (Jacek Leszek Mejer) – raper, osobowość telewizyjna, zdobywca wielu prestiżowych nagród. Od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Twórca takich hitów jak Sacrum, Ważne, Kryzys, Po robocie czy Aniele.

Lanberry (Małgorzata Uściłowska) – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W 2020 ukazał się jej trzeci album, Co gryzie panią L?.

Wydarzenie odbędzie się w Parku Watra 23-25 września (piątek-niedziela).

Niebawem szczegółowy program.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment