Sławomir w Lubinie

Miłośnikom Sławomira przypominamy, iż dwa koncerty z trasy The Greatest Tour odbędą się w naszym regionie, o czym informowaliśmy tutaj.

Jeden z koncertów odbędzie się dnia 23 lutego 2018 roku w lubińskiej Hali RCS.

Sławomir to jeden z najbardziej popularnych artystów polskiego internetu. Nazywany twórcą, wokalistą i wizjonerem. Podbił serca Polaków hitem Megiera, który w tej chwili ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube.

Dodatkowo popularność spotęgował występ podczas koncertu sylwestrowego TVP w Zakopanem, gdzie pokazał się z jak najlepszej strony.

Występ na żywo wraz z towarzyszącym mu zespołem Trzymały się Zapały. Chwytliwa nazwa zaczerpnięta z nazwiska artysty (Zapała), która wyśmienicie oddaje komediowy, nieco parodiowy charakter wykonywanych utworów.

Przed koncertem Sławomira wystąpią Panowie z Kabaretu Czwarta Fala. W ostatnim czasie to jedna z popularniejszych formacji kabaretowych, która podbiła polski internet takimi hitami jak „Wieśka Tico” i „Mój Passat robi we wsi szum”. Ich przedstawienia cechują się ogromem pozytywnej energii, optymizmem, a także dużą dawką humoru. Panowie zaprezentują się w formie musicalu, tak aby do czerwoności rozgrzać publiczność przed występem Sławomira.

Na zakończenie impreza taneczna prowadzona przez Dj Dareckiego, rezydenta Pubu Euforia. Tak więc w zupełnie spokojnie zapowiadający się piątek organizator Events Factory zaprasza na kolejną szaloną zabawę. Bilety można nabyć poprzez stronę kupbilet24.pl, ticketmater, eventim oraz w stacjonarnych punktach partnerskich jak empik, saturn, czy kasa Squash w RCS.Share

Zobacz inne

Leave a Comment