Ruszył Szuter Master

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie zniechęciły zawodników wyścigu Szuter Master, który ruszył dziś (sobota, 30 lipca) o godz. 8 z kamiennogórskiego rynku. Zawodnicy mają do pokonania dystans 150 km. Kolejna grupa ruszy o godz. 11. Do pokonania będzie mieć dystans 75 km. Przyjazd pierwszych zawodników na metę (teren zalewu w Kamiennej Górze) planowany jest na godz. 13. Około godz. 17 odbędzie się dekoracja zawodników, również na terenie kamiennogórskiego zalewu.

Zawodnicy biorący udział w wyścigu integrowali się już od piątku. W wieczór w przeddzień zawodów w kamiennogórskim CK odbyły się projekcje kinowe filmów o tematyce rowerowej oraz prezentacja Jakuba Rybickiego, który zimą przejechał rowerem przez Bajkał.

W niedzielę zapraszamy wszystkich na rodzinne święto rowerzystów wraz z paradą rowerów, czyli Cyklofiestę oraz spotkania z SzajBajkiem, który nauczy jak samodzielnie poradzić sobie z najczęstszymi defektami roweru przytrafiającymi się na zawodach. Pokaże też, jak zrobić prosty fitting roweru.

Szczegółowy program dostępny tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment