Rodzinne Warsztaty Plastyczne w kamiennogórskim Centrum Kultury

Po raz drugi zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z nowej oferty zajęć plastycznych kamiennogórskiego Centrum Kultury.
Drugie Rodzinne Warsztaty Plastyczne odbędą się w środę, 26 kwietnia br. o godz. 16.00.

Tym razem poznacie ciekawe techniki malowania farbami akwarelowymi. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, który obchodzimy 23 kwietnia, wykonacie barwne zakładki do książek dekorowane przy użyciu tradycyjnych przyborów plastycznych, jak i mniej oczywistych akcesoriów. Podczas najbliższych zajęć rozwiniecie swoją kreatywność i zrelaksujecie się, tworząc swoje małe dzieła sztuki. Pamiętajcie o odzieży ochronnej.

W zajęciach mogą wziąć udział rodziny składające się z dzieci w wieku 7+ i młodzieży wraz z pełnoletnimi opiekunami, którymi mogą być rodzice, dziadkowie lub inne dorosłe osoby z rodziny. Grupa rodzinna może liczyć od 2 do 5 uczestników, wśród których przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia.

Organizator zapewnia wszelkie materiały plastyczne, narzędzia i akcesoria niezbędne do udziału w zajęciach. Prace wykonane podczas zajęć stają się własnością autorów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej na stronie internetowej oraz w impresariacie CK. Uczestników na warsztaty organizator przyjmuje według kolejności dostarczania kart.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Share

Zobacz inne