Robert Kubica na VERVA Street Racing

W dniach 24-25 sierpnia 2019 roku w Gdyni odbyła się jubileuszowa 10. edycja VERVA Street Racing. Gdynia zamieniła się w prawdziwy motoryzacyjny raj. Gościem specjalnym imprezy był kierowca Formuły 1 – Robert Kubica reprezentujący ROKiT Williams Racing Team.

To cykliczne widowisko nie odbywa się w naszym regionie, jednak portal Relacje Regionalne był akredytowanym medium na tym wielkim festiwalu motoryzacyjnym. Oczywiście mieliśmy okazję spotkać się z Robertem Kubicą. Niesamowitą atmosferę tego wydarzenia prezentujemy w poniższej galerii.

W tym roku fani motoryzacji mieli aż dwa dni pełne emocjonujących rajdów samochodowych, wyścigów i pokazów na ziemi i w powietrzu. Tysiące fanów Formuły 1 miało możliwość obejrzeć Roberta, który na specjalnie przygotowanym torze prezentował swoje umiejętności. 

Pokazy dynamiczne odbyły się na trzech dedykowanych torach, gdzie swoje umiejętności za kierownicami wyścigowych i rajdowych pojazdów prezentowało wielu znanych zawodników.

Wywiad z Robertem Kubicą dostępny tutaj.

Share

Zobacz również

One Thought to “Robert Kubica na VERVA Street Racing”

  1. […] To cykliczne widowisko nie odbywa się w naszym regionie, jednak portal Relacje Regionalne był akredytowanym medium na tym wielkim festiwalu motoryzacyjnym. Oczywiście mieliśmy okazję spotkać się z Robertem Kubicą. Niesamowitą atmosferę tego wydarzenia prezentujemy w galerii dostępnej tutaj. […]

Leave a Reply