Rafał Trzaskowski poparł Krzysztofa Świątka

W dniu 30 października 2018 roku Rafał Trzaskowski przyjechał do Kamiennej Góry, aby oficjalnie udzielić poparcia burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi, który w II turze wyborów spotka się z Januszem Chodasewiczem.

Nowo wybrany prezydent Warszawy zaapelował do mieszkańców miasta o oddanie głosu na obecnego burmistrza.

„To ogromny zaszczyt, być popieranym przez przyszłego prezydenta stolicy i najważniejszego samorządowca w Polsce. Obiecałem nie zwieść tego zaufania. Tak jak obiecuję nie zawieść Państwa – Mieszkańców Kamiennej Góry!” – powiedział burmistrz Krzysztof Świątek.

Przy okazji burmistrz przeprowadził z Rafałem Trzaskowskim rozmowę o problemach polskiego samorządu i o możliwościach współpracy w nowej kadencji.

Kamienna Góra to kolejne miasto na trasie Rafała Trzaskowskiego, który ruszył w Polskę udzielać poparcia kandydatom wspieranym przez Koalicję Obywatelską. Podczas wizyty w Kamiennej Górze Trzaskowskiemu towarzyszyła m.in. wicemarszałek Iwona Krawczyk i burmistrz Lubawki Ewa Kocemba, której Rafał Trzaskowski również udzielił poparcia.

Spotkanie w kamiennogórskim ratuszu przebiegło w bardzo radosnej atmosferze. Rafał Trzaskowski był bardzo zaskoczony tak pozytywnym przyjęciem i chętnie pozował do zdjęć.Share

Zobacz inne

One Thought to “Rafał Trzaskowski poparł Krzysztofa Świątka”

  1. […] Przypominamy, że 30 października 2018 roku Rafał Trzaskowski przyjechał do Kamiennej Góry aby oficjalnie udzielić poparcia burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi, który w II turze wyborów spotkał się z Januszem Chodasewiczem. Reportaż z wizyty prezydenta Trzaskowskiego dostępny na naszym portalu tutaj. […]

Leave a Comment