Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policjantów

Policjanci wydziału kryminalnego KPP Kamienna Góra w dniu 1 października 2018 r. zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był on poszukiwany listem gończym za znęcanie się nad osobą najbliższą. Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego trafił do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary.

Mieszkaniec gminy Kamienna Góra został zatrzymany na ternie innego powiatu w jednym z wynajmowanych przez niego mieszkań. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza powiatem kamiennogórskim. Policjanci w wyniku czynności operacyjnych ustalili, że 35-latek może przebywać w miejscowości Góra i udali się pod wytypowany adres. Z mieszkania dochodziły odgłosy, jednak pomimo apeli policjantów mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi. Dopiero kiedy został poinformowany o możliwości wyważenia przez funkcjonariuszy drzwi do mieszkania, poszukiwany poddał się.

Przy zatrzymanym funkcjonariusze znaleźli również 30 porcji handlowych metamfetaminy oraz 2 porcje marihuany. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej przez sąd kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Był poszukiwany listem gończym z art. 207§1 kk.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
sierż. szt. Anna Słowińska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment